Donanım Haberleşme & Robotik

Neslerin iletişimi..
Anahtar teslim şeklinde sunduğumuz komple sistemler, müşterilerimize otomasyon konusunda tek bir firmayla muhatap olması kolaylığını sunarak entegrasyon sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Sistemin kuruluşundan işletilmesine kadar olan bütün süreç boyunca doğru teknolojileri, doğru kişileri ve doğru partnerleri bir araya getiriyoruz. Böylece işleyiş esnasında mükemmel çalışacak ve müşterilerimize yatırımlarını en hızlı şekilde geri döndürecek çözümler hazırlıyoruz.

Çözümlerimizin ölçeklendirilebilir olması sayesinde küçük sistemler ekonomik olarak kurulabilmektedir.

Çözümlerimiz:

✔️GSM/GPRS/Ethernet/WiFi gibi farklı haberleşme ortamlarını kullanabilen sistemler

✔️Veri alma ve aktarma özelliklerinin esnek yapısı sayesinde, müşterilerimizin daha sonra oluşturulacak projeleriyle entegre edilebilirlik

Intranet Çözümleri

Kurumunuzdaki süreçleri dijital ortamdan yönetmek istiyorsunuz. Fiili süreçte tıkandığınız noktalar mevcut. İşlem sürelerini hesaplayamıyorsunuz. Doğru ve güvenilir bir analiz çıkartamıyor ve istatistik elde edemiyorsunuz. Öyleyse intranet çözümlerimizi denemelisiniz.

Kurumunuzu interaktif ortamda yönetebileceğinizi düşünün. Tek bir yerden bütün personelleri yönetebildiğiniz, tüm süreçleri takip edebildiğiniz ya da özellikle ayrıştırılmış süreçleri takip edebileceğiniz intranet hizmetlerimiz ve uzman ekibimiz ile sizlerleyiz. Bu süreçlerde kolay ve doğru bilgi ile oluşturulmuş istatistikler ve analizler elde edebileceksiniz. UBDEN uzman kadrosu, analiz aşamalarını tamamlayıp sizin için çözümler üretsin. Siz mi? Rahatlıkla UBDEN‘e, uzman kadromuza ve yapay zeka motorlarımıza güvenebilirisiniz.

✅Her türlü destek ve ücretsiz danışmanlık için ;
7/24 WhatsApp Destek Hattımız : 0850 305 0 919
7/24 Destek Merkezi : https://panel.ubden.com/submitticket.php
09:00-17:00 Canlı Destek : http://panel.ubden.com
09:00-17:00 Çağrı Merkezimiz : 0850 305 0 919
Mail Adresimiz : info@ubden.com
Internet Sitemiz : www.ubden.com