Çorlu Web Tasarım

Sizi kurumsala taşıyacak, sanal ortamdaki yüzünüz olacak web sitelerini yaptırırken çalışacağınız firmayı iyi seçmelisiniz;
Ubden Yazılım ve Bilişim Sistemleri Trakya Bölgesinde Web Sitesi Yapmak ve Barındırmak İçin BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu)'na Kayıtlı Tek Firma'dır.
Gelecekte sorun yaşamamak ve süprizlerle karşılaşmamak için BTK kayıtlı bir firmayla çalışmaya özen gösterin.
Tekirdağ / Çorlu'da Ubden olarak firmanızı, işinizi, markanızı büyütmek adına tamamen ihtiyacınıza yönelik ve tamamen size özel profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz.
Gerek yerel (Çorlu) gerekse global (Yurt geneli veya Yurt dışı) platformda yükseltmek, tanıtımını yapmak, internette ismini duyurmak istediğinizi firmanızı %100 arama motoru optimizasyonu (Google, Yandex, Bing) ile hızla markalaştırıyoruz. 100'lerce kurumsal referans, 1000'e yakın mutlu müşteri sayımızla her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz.
Bugün işinizi Çorlu'dan Dünya'ya açın!
Bölgede işinizi mi tanıtmak istiyorsunuz ? 
Çorlu'da ister nakliyeci olun isterseniz tesisatçı, ister kuaför olun isterseniz elektrikçi. Sigortacı, muhasebeci, dönerci, yemekci ne iş yaparsanız yapın bölgede lider konumda bugün olabilirsiniz. %100 arama motoru optimizasyonu ve Google iş ortaklığıyla müşteri kitlenizi katlayın. Anahtar teslim kurumsal sitenizi bugün kuralım. Telefonlarınız susmasın :)
E-ticarete mi mi yapmak istiyorsunuz ? 
İnternette Satış Yapmak Ürünlerinizi Tanıtmak kredi kartıyla online ödeme almak, satışlarınızın raporlaması yapmak veya kargo takibi ile müşterinize siteniz üzerinden durum takibi yaptırmak. Anahtar teslim e-ticaret sitenizi aynı gün kuruyoruz !
🔥 Kampanya !!

Küçük ve yeni başlayan işletmeler dahil herkes bir website sahibi olsun diye uygun fiyatlı hazır yönetilebilir website paketleriyle 2 saat içinde sitenizi teslim alabilirsiniz.
➡️Üstelik Tüm Paketlerde 1 Yıl Hosting ve Domain (Alanaadı) Hediye 📦
Hızla dijitalleşen bu yapıda yerinizi hemen alın. Sizin de internet siteniz bugün hazır olsun.
Hazır site tasarımlarına göz atmak için : http://demo.ubden.com adresini ziyaret edin.
Çorlu Web Tasarım Hizmetleri
Unutmayın?
İnternet sitesi isimleri (alanadlari/domain) her geçen gün hızla artış göstermektedir. Aklınızda ki markanın alan adını şimdi http://www.whois.com.tr bu adresten kontrol edin markalaşmaya giden yolda ilk adımı kolayca atın.
Her türlü destek ve ücretsiz danışmanlık için ;
✅7/24 WhatsApp Destek Hattımız : 0850 305 0 919
✅7/24 Destek Merkezi : https://panel.ubden.com/submitticket.php
✅09:00-17:00 Canlı Destek : http://panel.ubden.com
✅09:00-17:00 Çağrı Merkezimiz : 0850 305 0 919
✅Mail Adresimiz : info@ubden.com
✅Internet Sitemiz : www.ubden.com
Disqus Comments